"Gold Medals Sydney, Melbourne, Adelaide, Dunedin & Paris. Old Highland Whiskey John Walker & Sons, Kilmarnock." Klarglas med graverad text och dekor. Slipat lock. Tappkran i mässing. Höjd 73 cm.
Slitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.