Vitrinskåp, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft.

Skåp fanerat med mahogny. Beslag av mässing. Insida klädd med sammet. Stenskiva. Bredd 68, djup 32, höjd 142 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Skador. Sprucken stenskiva. Lösa beslag.

Utropspris
3 000 SEK