Pelarfot på rund fotplatta. Veckad tygskärm. Totalhöjd 52 cm, lampfoten exkl montering 32 cm.
Gravering. Ytliga repor, slitage. Senare montering och sladd. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10