Bertil Fridhagen, matbord, "Diamant", Bodafors, 1960-tal.
Teak och teakfaner. Två iläggsskivor med sarg à 55 cm. Brännmärkt. Diameter 115, längd 115 (225) höjd 73 cm.
Enstaka märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10