Bambu och rotting, lösa tygklädda plymåer, sitthöjd 40 cm, soffa 186x75x80 cm, fåtölj 80x75x80 cm
Bruksslitage. Slitage, rotting med skador vid ben
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10