Lackad furu. Sitsen ca 31x31 cm, nertill 34x33 cm. Höjd 64 cm.
Åldersrelaterat slitage, märken och repor. En sits med spricka.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10