Raoul Dufy, (efter) färglitografi på Arches-papper numrerad 174/180.
"La fee electricité", litograferad av Charles Sorlier 1972, bladstorl 71x52 cm
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK