Fanerad med mahogny. Nyckelskyltar och dragringar av mässing. Fem lådor samt två skåpdörrar med bakomvarande hyllinredning. En dörr med fasettslipat spegelglas. Bredd 125, djup 55, höjd 204 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.