Ulrika Wärmling, olja på duk signerad 2012 a tergo
"Eva in a dress from Ergi by Piratessan II". Signerad Ulrika Wärmling och daterad 2012 a tergo. Olja på duk 130,5 x 95,5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Proveniens
Galleri Charlotte Lund, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK