Arvo Siikamäki, skulptur, brons, signerad och daterad -80. Numrerad 1/1.
Utan titel. H. 70 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
30 000 SEK