Annette Lemieux

(USA, Född 1957)
Annette Lemieux
(USA, Född 1957)

Annette Lemieux, akvarell på papper, signerad och daterad Lemieux 1997.

"American Friend", akvarell på papper, 20,5 x 13,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Anders Tornberg Gallery, Lund.

Utropspris
4 000 SEK