Paul Hoff, figuriner, 3 st, stengods, K-Studion, Gustavsberg.
"Meles meles" (grävling) signerad P. Hoff K-Studion Gustavsberg. längd 32, höjd 13 cm. Två sälar, den ena signerad P. Hoff K-Studion Gustavsberg Sweden. Längd 12 -23 cm.
Smärre ytslitage. Märken.