Fanerad med ek. Front med två och bakomliggande hyllplan. Fyra lådor. Längd 183, djup 45, höjd 73 cm.
Slitage. Märken. Fläckar. Instabil, ett par av benen sitter löst.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10