Bestående av;
1 kaffekanna modellnr 1794,
1 sokerskål med lock modellnr 1680,
1 gräddsnipa modellnr 1538
4 assietter modellnr + 1625 och 617 (3 med nagg/skador),
14 koppar med fat modellnr 1649 och 060 (2 koppar med sprickor).
Åldersrelaterat slitage. Nagg.