Rutig canvas och svart skinn med spännen i guldfärgad metall. Tygfodrad. Flera fack varav två med dragkedja. Märkt "BURBERRY MADE IN ITALY" och numrerad. 42 x 43 x 16 cm.
Dustbag medföljer.
Slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.