Tvådelat skåp fanerat med valnöt. Underdel från 1700-talets första hälft. Sex lådor med mässingsbeslag. Överdel med vitrindörrar. Bredd 118, djup 50, höjd 201 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Renoverad. Kompletterad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.