Björk, inredning i ek. Brickmärkt. Tredelad spegel med målad dekor i krön, facetterat glas. Låda samt skåp, svängda ben. Längd 120, djup 53, höjd 76-155 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre fanerskador. Renoverad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10