Mahognyfanérat sminkbord med ben av bok, med glasskiva, två lådor ,samt tre delad, delvis ställbar spegel. Bredd 84, djup 42, höjd till bordsskiva 73, total höjd 116 cm.
Enstaka nagg på glasskivan. Smärre slitage. Något instabil.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.