Helge Johansson, olja på duk, signerad och daterad Paris Meudon 1914.
Vy över Meudon, Paris. 50x61 cm.
Nålhål i alla fyra hörn. Ytsmuts. Mindre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10