Chi Wing Lo, skrivbord med uppsats och stol, Giorgetti, 2000-tal.

Fanerat med körsbärsträ. Stolen med sits klädd med läder. Skrivbordet med låda i sargen och uppsatsen med skåpsdel. Skyltmärkta. Sitthöjd 46, bredd 110, djup 76, höjd 75 (102) cm.

Helhetsintrycket är gott. Märken.

Utropspris
5 000 SEK