Titti Fabiani, skåp, "Book 4" och "Book 6", Italien, 2000-tal.

Fanerat med ask. Glasade dörrar med bakomliggande hyllplan, lös golvsockel, 70x37x100 cm, respektive 70x37x69 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre fanerskador.

Utropspris
5 000 SEK