Bestående av; 1 spegel, 2 stolar, 1 taburett, 1 konsolbord, 1 soffa/säng 1 golvklocka, 1 kakelugn höjd 23,5 cm, 1 skänk, merparten stämplade Nolby, medföljer diverse glas, metall och porslinsföremål
Bruksslitage. Säng/soffa med skadade ben
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10