Förgylld och bronserad. Ramverk med dekor av bandrosett och pärlstav, krön med porträttmedaljong och bärande lagerknippe. Avslutande rosett. 115 x 51 cm.
Slitage. Dekorbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.