Victor Vasarely, färgserigrafi signerad och numrerad 210/250
Komposition, bildyta 51,5x51,5 cm
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK