Skåp fanerat med valnöt. Glasade sidodörrar. Ställ för flaskor. Inredning med spegelglas och belysning. Bredd 128, djup 38, höjd 119 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerskador. Ej funktionstestad.