Bertil Fridhagen, sovrumsmöblemang "Variett", 5 dlr, Bodafors, 1900-talets andra hälft
Ek, brännmärkta, sängbord ett par med låda och hyllplan 35x50x63 cm, sänggavel med flätad rotting 183x57 cm, ovandel med belysning 183x13 cm, toalettbord med uppfällbar spegel samt lådfack 90x45x73 cm, vägghängd klädhängare 57x29x25 cm
Bruksslitage. Märken.