Johannes Andersen, soffbord, "Capri", 1960-tal.
Asymmetriskt soffbord fanerad med palisander. Längd 170, bredd 93, höjd 50 cm.
Renoverad. Märken.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här