Bestående av;
11 knivar längd 25 cm,
11 knivar längd 21 cm,
4 smörknivar,
12 gafflar längd 20 cm,
11 gafflar längd 17 cm,
12 skedar längd 21 cm,
12 skedar längd 18 cm,
1 bålslev,
1 såssjed,
2 kompottskedar,
1 serveringssked,
3 sillgafflar,
1 ostkniv (köst blad)
medföljer ett skaft utan blad.
Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Bytta blad