Sängbord fanerade med teak. Det ena med benställning av ek. En låda vardera. Brännmärkta undertill. Bredd 50, djup 45, höjd 60 cm.
Ställvis slitage. Märken och mindre repor. Ställvis blekta. Fläck.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10