Fanerat med ev bocote, delvis skinnklädd skiva, sarg med låda, svängda ben, 122x60x74 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Märken. Fläckar. Renoverad. Skiva något lös mot underrede
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10