W.A. Bolin, ägg, hänge, röd emalj med briljantslipade diamanter
18K guld och silver. Stämplad WAB 750/960. Total längd ca 2,5 cm. Vikt 5 gram. Medföljande etui W.A. Bolin.
Skada/slitage på emalj
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10