Fåtölj av clubmodell. Ben i betsat trä. Fast stoppad fåtölj i brunt skinn med pärlspikning och knapphäftad rygg och sits. Sitthöjd 48 cm.
Slitage. Märken. Tryckskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10