Sängbord fanerade med teak med benställning av ek. En låda vardera och tidningshylla av rotting. Bredd 49, djup 31, höjd 51 cm.
Något slitage. Märken. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10