Tuulikki Pietilä, akvatint, signerad och daterad 1958, numrerad HC XVI/XX tpl'a.
Johanneskyrkan. Plåtstorlek 23 x 19,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.