Fanerade med teak på benställning av ek. En låda vardera med hylla av rotting nedtill. Bredd 48, djup 31, höjd 51 cm.
Slitage. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10