Fanerat med palisander. Två hurtsar, varav en med tre lådor och en med utrymme för arkivmaterial och medföljande foldrar. Längd 190, bredd 90, höjd 71 cm.
Ställvis slitage. Märken. Krackelyr. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.