Mahogny, upptill två spröjsade och glasade dörrar, mitten med fällbar skrivklaff med bakomliggande inredning, nedtill tre lådor, 109x52x211 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken. Torrsprickor. Renoverad. Draghandtag med lösa delar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.