Louis Bleuler, (Efter), litografi av Isidore Laurent Deroy, ca 1830-40-tal. Handkoloread.
Vy över Stockholm ("Vista del la ciudad Stokolmo"/Vue de Stockholm). 37 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10