Ej identifierad stämpel JE. Spår av förgyllning. Rund med utvikt brätte med reliefdekor,på fyra ornerade kulfötter, diameter 29 cm, höjd 10,5 cm. Vikt totalt 630 gram.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.