Harri Koskinen, stolar, 4 st, HK 001, "Lento", Artek. Formgiven 2006/ 2009.
Stapelbara. Rödmålad böjfaner, vitmålade ben av björk. Sitthöjd 45 cm, bredd 40 cm, totalhöjd 81 cm.
Ställvis färgbortfall. Slitage. Märken.
Pöllölaakso, MTV-3 (nästsörsta tv-bolaget i Finland)