Beställning av förkromat stålrör. Sits och rygg av skiktlimmat, betsat trä. Stapelbara. Märkt Flötotto. Sitthöjd 45, höjd 76 cm.
Slitage. Märken. Fläckar. Smärre skador. Vissa med påskrifter och klisteretiketter.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10