Fanerad med valnöt. Skåp med skjutdörrar och hyllplan, fyra lådor samt barskåp med spegelglas, hyllplan av glas och belysning. Längd 252, djup 43, höjd 79 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Ej funktionstestad belysning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.