Med två lådor, riklig intarsia dekor. Bredd 61 cm, höjd 86 cm, djup 37 cm.
Repor. Fanerskador. Torrsprickor. Renoverad/Kompletterad. Ej tillhörande nyckel, lås fungerar ej.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10