Karin Mobring & Thomas Jelinek, vitrinskåp "Stockholm", IKEA, sent 1900-tal.
Björkfanérat. Två dubbla glasade skåpdörrar samt en låda. Flyttbara hyllplan av glas. Bredd 75, djup 42, höjd 186 cm.
Inre beslyning nedmonterad, samt värmefläckar efter dem. Smärre slitage och märken.