Konstantin Grcic, bänkar, ett par, "Brut", Magis, Italien.
Benställning av bemålat gjutjärn. Sits av ek. Märkta Brut Magis Design Konstantin Grcic Made in Italy. Längd 220, bredd 35, höjd 48 cm.
Smärre slitage. Märken/nagg. Avslag, träbortfall.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10