Svart skinn med guldtonad hardware. Avtagbar axelrem. Invändigt fem fack, varav två med dragkedja. Märkt "LANVIN PARIS" samt numrerad. 31 x 23 x 12 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.