Preben Dahl, taklampa, "Symfoni", Hans Fölsgaard Electro A-S (HF Belysning), 1960-tal.

Lackerad plåt, höjd utan sladd ca 35 cm.

Smärre slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?