Gåglasskiva med etsad dekor av stående kvinnorfigurer. Snörad stång. Lös textilklädd skärm liggande på råglasskivan. För två ljuspunkter. Diameter 50, höjd 50 cm.
Ej funktionstestad. Ställvis något slitage och vissa skador på textilskärmen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.