Mahognyfanerade. Stolar med peltaformad ryggbricka, svängda armlän, sabelben, betsad dekor. En taburett samt två fotpallar. Sitsar stoppade och textilklädda. Sitthöjd ca 43-48 cm.
Slitage. Smärre skador. Renoverade. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.