Ring, 18K guld med safirer och diamanter tot. ca 0.14 ct. Otydligt stämplar.

Mittsten ca 8 x 6 mm.
Storlek 17,5 / 55
Totalvikt 4,8 g.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
420
4 780
446
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 maj 20:43
420 EUR
13 maj 11:40
400 EUR
10 maj 16:47
360 EUR
8 maj 21:06
340 EUR
8 maj 20:16
320 EUR
8 maj 13:33
220 EUR
7 maj 20:05
200 EUR